Estetik

Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Erkek memesinin büyük olması

Erkek memesinin büyük olması

Erkek memesinin büyük olması erkekler için kabustur. Bu yüzden bir çok erkek bu sorundan kurtulmak ister. Bunun için bir çokameliyat dışı alternatif tedavi yöntemleri dener. Bu yazımda biraz bunlardan bahsetmek istiyorum.Fakat ilk önce söylemeliyim ki jinekomasti ameliyatları dışında kalıcı bir jinekomasti tedavisi yoktur.

Erkeklerde memenin büyük olması sizin suçunuz değildir. Tamamen genetik nedenler yatar altında. Bu yüzden de bu sorunu gidermek bazen kolay olsun istenir. Bazı spreyler bazı hormon ilaçları gibi ameliyat dışı yöntemler denenir çoğu zaman. Bunların hepsi yanlış ve gereksizdir.Çünkü hiçbir zaman ameliyat gibi kalıcı olmayacaktır. Ayrıca kullanılan kimyasal ilaçlarında vücuda ne kadar zararlı olduğunu söylememe gerek yok herhalde.

Jinekomasti ameliyatı hakkında tüm sorularınız için http://jinekomastiameliyati.net/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 1.507 kez Ziyaret Edilmiştir.

Yorumlar (3)

  1. Sayın ali bey bende göğüs yağı çok olan sikayetçiler kervanındanım . Muayenehaneniz nerde acaba ? Birde bu ameliyata maddi destek çıkacağınızı bildirmişsiniz . Öğrenciyim , Sivas CÜ’sinde okuyorum . Haliyle maddi durumum kısıtlı bu şişkin göğüs bezesinden kurtulmak istiyorum artık şevkim kırılıyo özgüvenimi kaybedicem artık o hal aldım bana yardımcı olursanız çok sevinirim .

  2. iyi günler hocam ben de jinekomasti sorunu var burda özel bi estetik merkezine gittim doktor izmitte ameliyat ediceni soyledi normal lipo yaparsak göğüs sarkıcanı söyledi daha once 30 klo verdim bunla alakali olabilirmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir