Estetik

Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

İple Kepçe Kulak Estetiği

İple Kepçe Kulak Estetiği

İple kepçe Kulak Estetiği ;

Diğer klasik teknikten çok daha basit bir işlemdir. İple askı tekniğinin en önemli özelliği kesi olmamasıdır. İşlem sonrası iz kalmaz. Çünkü herhangi bir kesi atılmaz. Bu yüzden bu yöntem ile bu işlemi izsiz olarak tabir edebiliriz.. 15 dk sonra kepçelikten büyük oranda kurtulmuş olunur.

Nasıl Yapılır ? 

İple Kepçe Kulak EstetiğiniTemel olarak kıkırdak çıkarma işlemi gerekmeyen hastalara uygulanır. Her hasta bu teknik ile ameliyat olamaz.  İşlem süresi ortalama olarak 15-30 dakika arasında sürmektedir.

Bu teknik ile yapılan kepçe kulak düzeltme işleminde revizyon ihtiyacı oldukça düşüktür. Fakat az da olsa ihtiyaç olabilir. Bu işleme özel değil, tüm estetik işlemlerde revizyon ihtiyacı olabilir. Bu oran düşük olsa bir bu ihtimalde vardır.

Bu Sayfa 5.629 kez Ziyaret Edilmiştir.

Yorumlar (22)

  1. mrb.izmirde yaşıyorum,amaliyat olmak istiyorum.iple,kesik yapılarak yapılan kepçe kulak amaliyatları arasındaki fark nadir?fiyatları nedir?bilgilendirirseniz sevinirim tşkrler şimdiden…

  2. Merhaba ben bu estetigi yaptırmak istiyorum ve fiyat konusunda bilgi vere bilirseniz çok sevinirim ve cevabınız bek liyorum tesekurler

  3. ben de ipşe estetik emeliyatı oldum ama hiç menlun kalmadım benim ameliyatımı bülent cihantimur yaptı 2 kere oldum ama yine açıldı. ben tafsiye etmiyorum

  4. iple kepçe kulak estetiği olmak istiyorum fakat ameliyatta olsam iple de ameliyat olsam aynı parayı vericem bu yuzden canım cok sıkılıyo. ameliyatın parasıda hiç az degil. siz bana yardımcı olabilir misiniz?

  5. Ben de iple kulak estetiği oldum bursa da bülent cihantimur yaptı. ameliyattan sonra biri diğerine benzemedi, doktor çok ilgisizdi ve açılma oldu kulaklarım da.

  6. merhaba ben de iple yapılan kulak estetiği olmak istiyorum ama gerçekten kuşkularım ve korkularım var. tabi insan doktorunun iyi, tecrübeli olmasının yanında ilgili olmasını da ister. ve soracağım şey şu: fiyat nedir aşağı yukarı?

  7. öncelikle size çook teşekkür ediyorum böyle bir tedavi yaptığınız için iple kulak estetiğini hangi şehirde yapıyorsunuz ve ortalama fiyatı nedir

  8. mrb ali bey ben bu amelayatı olmak istiyorum fiat olarak ne kadar iple kulak estetiğini araştırdım meblalar çok yüksek sizin fiatınız ne kadardır öğrenebilir miyim

  9. merhaba. bnde cok arastırdım ,kuskularım cok azlaacıldıgını vurgulayan arkadslar var,iple mi yoksa normal ameliiyat mı kalıcı olur birde ffiyatlar nekadrdır,hangi illerde yapıyorsunuz?

  10. mrb. Kulaklarımın arka tarafı 2 cm açık durumda.. Olmasını istediğim en az 1 cm düzeltme yada 1,2 cm düzeltme istiyorum..İş görüşmelerinde çok sıkıntı olduğunu fark ettim..Herkes gibi bende fiyatını merak ediyorum?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir