Kepçe Kulak Ameliyatı

kulak-estetigiKepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) ;

Kepçe kulak estetiği işlemi local anestezi ile yapılan süre bakımında pek te uzun sürmeyen bir estetik müdahaledir. Kepçe kulak demek kişinin kulaklarının normalden fazla büyük olması anlamına gelmez. Kepçe kulak estetiği kişinin kulaklarında şekilsek bozukluğu gidermek amacı ile  yapılır.

Kepçe Kulak Tedavisi ( Klasik Teknik ) ;

Bu ameliyatda diğer meslekdaşlarımdan farklı olarak uyguladığım kritik değişiklikler bulunmaktadır. En önemlisi ameliyat esnasında hastanında aktif katılımını sağlayarak beğeni düzeyini artırmaya çalışmamdır. Erişkin yaşta lokal anestezi ile yapılan bu ameliyatda uygulamanın bittiği tarafta  saha temizliği yapıldıktan sonra hastaya ayna verip yeni kulağını beğenip-beğenmediğini veya başkaca nasıl değişiklikler istediğini soruyorum. Dolayısıyla hastanın ameliyat sonrasında sürprizle karşılaşmasını önlemiş oluyorum. Bu uygulama başlangıçta hastalara ürkütücü geliyordu ama ameliyat esnasında vakaya dahil olup isteklerini belirtebilme olanağını sunmuş olmam en titiz hastaların dahi sonuçlardan maksimum memnun olmasını sağladı.

Fark yarattığını düşündüğüm diğer nokta ise ameliyat sonrasında uygulanan bandajdaki değikikliktir. Bildiğiniz gibi bu ameliyatlardan sonra uygulanan bandajlar çok kaba görünümde olup, hastanın sosyal açıdan kısa süre için bile (min. 3 gün) dışlanmışlık hissine kapılmasına neden olurlar. Ben bu ameliyatlardan sonra hastalarıma sadece saç bandı(tenisçi bandanası) ile minik bir bandaj uygulayarak bahsettiğim sosyal sorunlara neden olmadığımı düşünüyorum.

Daha Fazla Detaylı Bilgi için Kulak Estetiği Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz…

http://www.kepcekulakestetigi.net

Kepçe Kulak Ameliyatı Teknikleri ;

Otoplastide kullanılacak tekniği belirlemeden önce detaylı muayene ve değerlendirme yapmak gerekmektedir. Muayene bulgularına göre kullanılacak teknik belirlenir. Her hastada aynı tekniği uygulamak yerine, hastaya en uygun teknik ile ameliyatı yapmak başarılı, mükemmel netice elde etmenin etkin anahtarı konumundadır.

Genel olarak otoplastide 2 ana teknik uygulanır. Teknikler içinde kişisel farklılıklar, modifikasyonlar bu işin ruhunda olan temel konulardır. Otoplastide hangi teknik uygulanırsa uygulansın tamamen lokal anestezi ile yapılabilir. Sadece okul öncesi dönem çocuklarda genel anestezi gerekir.

Klasik teknik: özellikle kıkırdak fazlalığının belirgin olduğu vakalarda uygulanır. Bu tarz vakalarda kıkırdak rezeksiyonu mecburen gerektiği için klasik teknik uygulanır. Bu esnada kıkırdak zayıflatma işlemleri uygulandıktan sonra kıkırdak şekillendirme  kalıcı sütür materyalleri kullanılarak yapılır.  Kulak arkası kıvrımına denk gelecek şekilde planlanan kesi kendiliğinden eriyen dikişlerle estetik tarzda sütüre edilir ve dikiş alınması gerekmeyecek şekilde işlem sonlandırılır. Ameliyat süresi ortalama 1-1.5 saat civarındadır.

İp ile askı tekniği ise temel olarak kıkırdak çıkarma işlemi gerekmeyen hastalara uygulanır. Klasik teknikteki gibi lokal anestezi ile yapılan bu ameliyatın ortalama süresi 15-30 dakika civarındadır.  Bu tekniktede nüks oranı %2 nin altındadır ve yine revizyon rahatlıkla yapılabilmektedir.

Kepçe Kulak Estetiği Öncesi ;

Her ameliyatda olduğu gibi otoplasti ameliyatında da hastaların aklında çok fazla soru ve korku bulunmaktadır. Hastalarıma karşı en önemli görevlerimden biri olduğunu düşündüğüm güleryüz ve anlayışla yaklaşarak sorularını yanıtlayıp, korkularını gidermeye çalışırım. Tabi tüm bunları gerçekcilik ilkemden ödün vermeden yaparım.

Kepçe kulak ameliyatı için başvuran hastalarıma ilk olarak bu ameliyatla ilgili bilmeleri gereken herşeyi anlatarak işe başlarım. Sonrasında detaylı bir muayene ile deformiteyi saptayıp hastaya ayna karşısında yapılacak değişiklikleri anlatıp kafalarında hiçbir soru işareti kalmamasını sağlamaya çalışırım. Örnek vaka resimleri üzerinde birlikte değerlendirmeler yapıp neleri yapacağımızı ve neleri yaşayacaklarını anlatmaya özellikle özen gösteririm.

Sonuçta hasta ameliyat olmadan önce bile ameliyat esnasında, ameliyatdan hemen sonra ve sonraki günlerde neleri yaşayacağını bilir. Ameliyat hakkında her şeyi biliyor olmanın getirdiği rahatlığın hastaların konforunu artırdığını ve kafalarındaki soru işaretlerinden kurtulup huzurlu bir şekilde bu süreci yaşadıklarını bizzat hastalarımın kendi ifadeleri ile tanık olmanın keyfinide ben yaşıyorum.

Kepçe Kulak Estetiği Sonrası görünümünüz ;

Toplumumuzda en küçük ameliyat sonrasında bile ağrı yaşama duygusu büyük korkulara neden olmaktadır. Özellikle estetik ameliyatlarda hastanın konforunu olabildiğince artırmak gerektiği kanısındayım. Dolayısıyla uygun olabilecek her vakada olduğu gibi kepçe kulak ameliyatlarında da postoperatif bölgesel sinir bloğu uygulaması yapıyorum. Bunun hastaya en büyük katkısı ameliyat sonrasında ağrı hissetmemesi veya olabilecek minimum sızı ile bu dönemi geçirmiş olmasıdır. Bu şekilde hasta odaklı çalışmamın hastalarımla hem sosyal açıdan ve hem de mesleki açıdan daha iyi iletişim kurmamı sağladığını düşünüyorum.

Ameliyat sonrasında hastalarıma rutin olarak antibiyotik ve ağrı  kesici tabletler reçete ediyorum. Hastalarıma ilaçlarını tavsiye ettiğim şekilde kullanmalarını öneriyorum ve bu sayede olası sıkıntıların önünü kesmiş oluyoruz.

Ameliyat sonrasında ilk pansumanı 2-3. günlerde bizzat kendim yapıyorum. Sonrasında hastanın banyo yapmasına müsade ediyorum. İlk pansumandan sonra saç bandını bayan hastalara 3 hafta süre ile sürekli, erkek hastalara ise sadece geceleyin 3 hafta süre ile kullanmalarını öneriyorum. Bayan hastalarda da gündüz saç bandı uygulama konusunda esneklik gösterilebileceğini belirtmek isterim.

Hastaların  iş hayatına dönüşleri kullanılacak tekniğe göre farklılık gösterir. İp ile askı tekniğinde hemen iş hayatına dönebileceği gibi, klasik teknikte bu süre 1-3 gün arasındadır.

Ameliyat sonrasında aynı sorunun tekrarlayıp tekrarlamayacağı, yani nüks durumu oldukça sık sorulan soruların arasındadır. Mesleki tecrübelerime dayanarak şunu net olarak söyleyebilirim ki bu ameliyatı olan hiçbir hasta tekrar eski haline dönmez. Ancak kulakta minimal(milimetrik ölçüde) açılmaların oranı ortalama %2 nin altındadır. Bu hastalarda ise oluşan sorun küçük bir revizyon ameliyatı ile rahatlıkla çözülebilmektedir

Kulak Estetiği Kimlere Yapılır ;

Kulak boyutu 6 yaşında erişkindekinin % 90 dan fazlasına ulaşır. Okul arkadaşlarının acımasız eleştirileri nedeniyle oluşabilecek psikososyal sıkıntıları önlemek amacıyla, okula başlamadan ameliyat yapılabilir. Bu durumda, genel anestezi verilmesi gerekir.

Bu yaştan sonra her yaşta ameliyat yaplabilir. 12-13 yaşlarından sonra hastayla kurulacak iletişime göre ameliyat lokal anestezi ile yaplabilir.

Kepçe Kulak Psikoloji Ne Demek ? ;

Kepçe kulak deformitesi temel olarak kişiyi iki dönemde psiko-sosyal açıdan olumsuz etkiler. Birincisi okul öncesi periyot, ikincisi ise ergenlik dönemidir.

Okul öncesi periyotda yani çocukların en acımasız olduğu dönemde diğer çocukların yaptığı bilinçsiz konuşmalar, değerlendirmeler ve yargılamalar  çocuğun psiko-sosyal gelişimine net bir şekilde ağır darbe indirir. Bundan dolayı otoplasti ameliyatı için en ideal zamanlama okul öncesi periyotdur. Bu dönemde yapılacak bir ameliyatda hem kıkırdak şekillendirme işlemi daha kolay gerçekleştirilir ve hem de çocuğun psiko-sosyal gelişimi üzerindeki negatif faktör ortadan kaldırılarak karakter açısından daha sağlam bir birey yetiştirmek kolaylaşır.

Bireyin negatif etkilendiği ikinci dönemin ise  ergenlik periyodu olduğunu vurgulamıştım. Bu dönemde psiko-sosyal açıdan çok kırılgan olan birey özellikle sosyalleşme açısından kendini toplumdan uzak ve izole hisseder.

Bu tablo her iki dönemde de kişinin psiko-sosyal gelişimini kötü etkileyebileceği gibi, okul başarısında ve sosyal yaşamda da oldukça kötü etkileri olacaktır. Çözümü net bir şekilde basit olan bir sorundan dolayı psiko-sosyal açıdan kötü bireyler yetiştirmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum.


Bir önceki yazımız olan Karın Germe (Abdominoplasti) başlıklı makalemizde Abdominoplasti kim yapar, Abdominoplasti ne demek ve karın germe estetiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Sayfa 14.251 kez Ziyaret Edilmiştir.


Etiketler: , , ,


43 Yorumlar “Kepçe Kulak Ameliyatı”

 1. seda diyor ki:

  merhaba,
  benimde kulaklarım büyük ve aynı zamanda kepçe.
  Bir iki doktora danıştım, kesmeye taraftar değiller, sadece kepçeliği düzeltmek gerektiğini düşünüyorlar.
  ama ben hem küçülsün hemde düzelsin istiyorumda, kesilince bu iz hiç geçmiyormuş sanırım kulaktan?
  Birde ortalama ücretinizi öğrenebilirmiyim?

 2. admin diyor ki:

  Merhaba ;

  Op Dr Ali Mezdeği ‘ye info@asestetik.com Adresinden mail ile veya iletişim bilgilerimizden telefon ile ulaşabilirsiniz.
  iyi günler…

 3. ercab diyor ki:

  benım kulaklarım kepçe ve ben bundan çok rahatsız oluyorum hiç doktorada gitmedım çünkü maddı durumum buna el vermıyor internet uzerınden bı kaç doktora mail attım ama cvp alamadım bari hocam allah rızası için siz bana yardım edın istanbuldayım. 0546 748 14 73 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.umarım sız bana el uzatır ve yardım edersınız.. SAYGILARIMLA…….

 4. fuat ilhan diyor ki:

  ben ameliyatımı ali mezdegiye oldum ve çok çok memnunum kendisi çok iyi bir doktor şiddetle tavsiye edrim

 5. serhat diyor ki:

  merhabalar öncelikle ameliyat olduktan sonra bir müddet istirahat gerekiyor mu birde ip ile askı tekniğinde ücret ne kadar öğrenebilir miyim şimdiden teşekkürler

 6. ayred diyor ki:

  merhaba dr bey bende kulak estetiği olmak istiyorum acaba ücreti nedir birde 10 aylık bebeğim var doğduğunda çok dikkat ettim kulakları normaldi sonra 2,3 aylıkken uykuda sürekli kafasını döndürüyor ve kulakları katlanıyodu şimdi onunda kulağında açıklık var sürekli bandana taksam düzelirmi yoksa iş işten geçtimi :( ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim kendim bu psikolojiyle 25 yaşıma geldim aynı şeylerin onunda yaşamasını istemiyorum kızım daha önemli bu konuda lütfen yardımcı olun

 7. admin diyor ki:

  Op Dr Ali Mezdeği ye ulaşmak ve sorularınız göndermek için, iletişim kısmından iletişim formunu doldurunuz.
  http://www.alimezdegi.com/iletisim-estetik
  Mail : mezdegi@yahoo.com

 8. özgür dursun diyor ki:

  ben antalya elmalılıyım..askerliğimi koceli gölcük askeri hastanede yapmış olup we ali mezdeği doktorumuzun ben dahil iki tanede daha asker kardeşlerimizin amelyatını gerçekleştirmiştir.biz doktorumuza çok teş.edip saygılarımızı sunuyoruzz gerçekten mükemmewl ötesi bir doktor kendisi..tawsiyem sizlere eğer düşünürseniz böyle bir amelyatı hiç şüphesiz başvurmanızı dilerim..

 9. simge diyor ki:

  mrb ali bey ben kepçe kulak ameliyatı olmak istiorum yardımcı olurmusunuz?

 10. halil diyor ki:

  mrb doktor bey ben kulaklarımdan rahatsızlık duyuyorum gebze kocaelide oturuyorum bana ulaşırmısınız rıca ediyorum

 11. Gökhan diyor ki:

  mbr. ali bey bende amelıyat olmak ıstıyorum fakat benım tek kulagım kırık ve cok rahatsız oluyorum bu durumdan ve ucretı ne kadardır yardım edermısınz 😕

 12. Gökhan diyor ki:

  Mbr.Ali Bey bende kulak amelıyatı olmak ıstıyorum tek kulagım kırık ve bu durumdan cok rahatsız oluyorum yardımcı olurmusunz…:?

 13. mehmet diyor ki:

  bana ulaşın ltfen

 14. fuat ilhan diyor ki:

  ali mezdeği gerçekten çok tecrübeli ve çok saygılı bir doktor benim ameliyatımı kendisi yaptı çok memmunum ameliyat olacak arkadaşlara tavsiye ederim ali mezdeğiyi selamlar

 15. bilal diyor ki:

  öncelikle şunu belirtmek isterim ki size şükran ve minnet borçluyum sıcaklığınız ve içtenliğiniz için en önemlisi ise işinizi son derece titiz yaptığınız için…
  kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen arkadaşlarım kesinlikle bir başka bir dr düşünmeyin çünkü o kadar çok araştırma yaptım ki bu işin erbabı ustası ve tecrübesi ile DR ALİ MEZDEĞİ dir.benim için hayatımın en önemli kararını ali beye borçluyum yaptığı o müthiş operasyondan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım o kadar kısıtlı bir zamanda allahında izni ile çok başarılı bir şekilde ameliyatım sonuçlandı şuan ki halimden oldukça memnunum ve içim çok huzurlu…
  binlerce kez teşekkür etsem azdır ellerinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum
  (hocam bu arada düğünüme de inşallah bekliyorum :) )

 16. Sertu diyor ki:

  Şimdiden ne desem bilmiyor.ALİ abi gerçekten mükemmel bir doktor ve her işinde çok başarılı yanlız ALİ abi deil yanındaki çalışanları kişilere olan konuşmaları nerede kim olursa olsun her zaman ciddiyeti korudukları ve yeri gelince hepsinin muhabbete açık güler yüzlü oldukları gerçekten gördüm dahasıda var.Ben ameliyat olmak için gittiğimde biraz korkum vardı kepçe kulak ameliyatı oldum ama her saniyesi her dakikası gülerek müzik dinleyerek geçti gerçekten söylüyorum ALİ ABİ bu konuda mükemmel bir doktor ve yaptığı yer iş başarılı ariyetten kulağımın biri ameliyat olurken şimdi kesmiyorum sadece kalemle keseceğim yerleri çiziyorum demeye kalmadan bir kulağımın ameliyatı bitti 😀 gerçekten şuan bile şaşkınlık halindeyim bu kadar mükemmel olmasını sadece ALİ abiye borçluyum…

 17. yusuf diyor ki:

  fiyatı kaç civarında ? bilgilendirebilir misiniz

 18. Sevim diyor ki:

  Merhaba Ali bey :) benimde kulaklarımla büyük bi sıkıntım var 19 yaşına kadar her yıl estetik yaptırmayı düşünüp vazgeçtim açıkcası güvenemiyorum arkadaşlarım yaptırdılar tekrar açıldı memnun kalmıyor kimse.Bu durumdan korkuyorum kesin bi çözüm olsun istiyorum. Birde fiyat konusunda kesin birşey diyemezsiniz tabiki ama aşağı yukarı ne kadar onu öğrenmek istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim :)

 19. mutlu diyor ki:

  Merhaba ben 29.08.2013 tarihde ali beye ameliyat oldum ve gayet menmunum ameliyat esnansında hicbir ağrı sızı hisetmedim o internet de anlatıldığı gibi ağrı li geciyo filan diyenler yanlış doktor Secimi yapmıştır arkadaslar emin olun ve cok kolay geçiyor hata eğlenceli bile diye biliriz para konusunda da ufak bi bilgi abartıli bi fiyat degil cekinmeyin arayın kesinlikle pisman olmuycaksiniz Op.Dr Ali Mezdegi bu işin uzamnıdır.. garanti ediyorum

 20. ahmet diyor ki:

  Bana ulasin

 21. Ücretini öğrenebilirmiyim kepçe kulak ameliyatının

 22. mehmet diyor ki:

  KEPCE KULAK AMELIYATI OLMAK ISTIYORUM HOCAM IZLEDIGIM VIDEOLARINIZDA KORKULACAK BIRSEY OLMADIGINI YAKLASIK OLARAK 50 DAKIKA SURDUGUNU SOYLEYIP KORKUMU YENMEMI SAGLADINIZ.FAKAT FIYATI DA EN AZ KORKULARIM KADAR ONEMLI.FIYAT SOYLERSENIZ SEVINIRIM.SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM.

 23. halime diyor ki:

  merhaba hocam benim kulagımın bir tanesi kepce digeri kücuk normal yanı.bende ameliyat olmak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım.amelıyat fıyatı ne kadar soyler misiniz.simdiden tesekkürler

 24. tolga diyor ki:

  Kulaklarımda açılma var ve tedavi olmak istiyorum her iki tedavininde fiyatlarını öğrenmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

 25. Raşit diyor ki:

  Ücret ne kadar acaba?

 26. Ahmet diyor ki:

  Fiyatı ne kadar acaba

 27. Hazal diyor ki:

  Ben 16 yaşındayım kepce kulak ameliyatı olmak istiyorum ama çok fazla korkuyorum Adana’da oturuyorum size ulaşmam mümkün mü acaba:(((((

 28. Emre diyor ki:

  17 yaşındayım . benim kukaklarım da kepçe . kulağımın yukarı tarafı çok açık ve saç kestirmekten nefret ediyorum . çünkü okul arkadaşlarımın ve dışarıdaki insanların kulaklarıma yaptığı yorumlardan bunaldım . ger gün aynanın karşısında kulağımın kepçe olmadığını hayal ediyorum yada ellerimle şekil veriyorum sonrasında ise kepçe olduğunun vermiş olduğu psikolojik baskı canımı sıkıyor . lütfen bana uygun bi fiyat söyleyip dış görünüşüme katkıda bulunun . yoksa psikolojim gün geçtikçe bozulacak ..

 29. berat diyor ki:

  emre kardeşim aynı kaderi paylasıyoruz beni anlattin adeta en kısa surede dokturumuzla tanısacam

 30. Selin Kahraman diyor ki:

  Merhaba,

  25 yaşındayım. Bir süredir kulak estetiği yaptırmayı düşünüyorum. 2 hafta içerisinde doktor kararını verip yaptırmak istiyorum. Ameliyat ücretini ve ödeme koşullarını öğrenebilir miyim. Uygun bulmam halinde detayları konuşmak için gelebilirim. Teşekkürler

 31. muhammed diyor ki:

  fiyat ne kadar

 32. Sevgi diyor ki:

  :'(. Mrb ben. Estetik olmak istiyorum lütfen yardım edin kulağım kepçe ver her kez dalga geçiyor dayanamıyorum saçımı hiç toplamıyorum açık kalıyor ve çok rahatsız oluyorum. Lütfen yardım edin dayanamıyorum saçımı toplamak istiyorum :'(

 33. volkan diyor ki:

  fiyat konusunda bilgilendirme yapmanız mumkunmudur?

 34. Sinem diyor ki:

  Kulak estetiği olmayı düşünüyorum. Fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim?

 35. Oktay Meral diyor ki:

  Hocam merabalar … Fiyat nedir ve ödeme koşulları nelerdir

 36. ali eser diyor ki:

  onu bunu bilmiyorum siz basarili bir doktorsunuz .benim iki kulagim kepce sadecr iple ameliyatt olursam olur mu sadece öne dogrular

 37. Tuncay diyor ki:

  Emre=Berat=Ben vallahi aynıyız ;). Ameliyat ücreti ne kadar acaba ?

 38. bengisu diyor ki:

  Merhaba arkadaslar . Kulakları yaptırdıktan sonra açılıyor diyenler var . Doğru mudur ? Yaptiranlar cevap yazabilir mi lutfen

 39. selman diyor ki:

  hocam ben de kepce kulagım 18 yıldır bu sekılde gezdım ama artık ıstemıyorum sacımı uzatıyorum kapatmak ıcın faln olmuyo hocam fıytlarnız nlerdır yardım edermısnız ?

 40. Hakan diyor ki:

  Ben 2013 agustosta kepce kulak ameliyati oldum Ali beye. Bir sorunla karsilasmadim cok sükür. Ali bey oldukca basarili ve guven veren bir doktor.

 41. Hilal diyor ki:

  Bende yaklasık 6 ay kadar önce kepçe kulak ameliyatı oldum Ali Mezdeğide.Başta biraz endişeliydim.Fakat ameliyat esnasında hiç bir ağrı sızı hissetmedim. Ali Bey gerçekten işinin ehli bir insan.Ali Bey ve ekibi ameliyat esnasında benimle iletişim kurup rahat olmamı sağladılar. Ben sonuçtan çok memnun kaldım. Düşünenlere şiddetle öneririm. Üstelik öyle düşünüldüğü kadar abartılı bir fiyat değil. İyi ki Ali Mezdeğini tercih etmişim.Tekrardan teşekkür ediyorum kendisine.

 42. Nagihan diyor ki:

  Merhaba..
  Şimdi, 2 ay evvel her birini her satırına dek okuduğum yazılardan bir tanesini yazmamın vakti.

  Evet bildiğiniz her siteye girdim. Sizin gibi her videoyu izledim. Operasyon geçiren herkesi dinledim. Her kliniği arayıp bütün asistanlardan operasyon bilgisi aldım. Not aldım. Randevu aldım. Karar veremedim, çoğuna gitmedim. En önemlisi; Korktum. Acıdan da değil. Kendim olanı, Allah’tan bana verileni, aslında ben olan kişiyi değiştirmekten. Aynaya bakıp ‘kim bu kız’ demekten.

  02.01.2015 tarihinde Ali Bey’in yanındaydım. O’na ‘Ali Bey, ben rüzgarı sevmek istiyorum’ demiştim. Gülümsemişti.

  İstediğim nasıl basitti. Saçlarım dağılsın, uçsun’du. Uyandığımda, aynaya baktığımda, şöyle bi elimle toplayım hepsini, yüzüme bakayım’dı. Geçen yıllarımı göreyim’di. Erkek arkadaşım saçlarıma dokunduğunda, kendimi geri çekmeyim’di. Bir bakıma benim için özgür olmaktı. Tereddüt ettiğim dediğim gibi acı değildi.

  O gün klasik yöntemle tedavi oldum ben. Ve ufacık bi oyunla kandırıldım da :) Başta iple yapıp bana güzel mi diye gösterecektiler. Ama elime aynayı aldığımda operasyonum bitmişti. Ben artık çantamda toka taşıyabilecektim.

  Bugün 2.ay kontrol muayenem var. Halimden öyle çok memnunum ki. Ölene dek Ali Bey’e duyduğum minnettarlık bitmeyecek.

 43. fatmanur diyor ki:

  merhaba ben de 3 ay önce tek kulaktan ameliyat oldum. Ali bey harika bir doktor kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Muayenehanesi harika çalışanlar keza öyle. Çok memnunum maşallah :)) fiyatı da çok uygun. Kısacası kimse düşünmesin isteyen herkes hemen olsun.

Yorum Yazın