Estetik

Kulak Estetiği Başarı Oranı

Görsel Anlatımlı Videolar

Kulak estetiğinde herkesin merak ettiği bir soru da bu ameliyatın ne kadar başarılı geçtiği ve sonrasında kulakta açılma olma ihtimalidir. Bu soruya en kısa cevabı yüzde olarak vermek istiyorum.

Kulak estetiğinde eski haline dönme ihtimali yüzde 1-2 dir. Yani ameliyatın başarı oranı yüzde 98 civarında dır. bu yüzde 2 lik payın genelde büyük çoğunluğunu da kulaklarında ciddi genetik problemleri olan hastalar oluşturur. Kulak estetiğinde işlem olarak hata yapma riski yok denecek kadar azdır. Yapılan işlem basit ve sıra dışı bir durum genelde beklenmez.

Kulak estetiğinde ki bu yüksek başarı oranı anne ve baları da harekete geçiriyor. Bu yüzden çocukların da böyle bir kepçe kulak durumu söz konusu olan anne ve babalar, çocuklarını küçük yaşlarda ameliyat ettirerek arkadaşları arasında alay konusu lakap takılma gibi psikolojilerine etki edecek durumlardan uzak tutabiliyorlar.

Kulak estetiğinde başarılı bir ameliyat sonrası süreçte yaşanmalıdır. kulak estetiği sonrasında doktorun tavsiye ve verdiği ilaçlar aynen kullanılmalı ve ameliyat sonrasında da başarılı geçmesi kulaklara etki eder. Kulaklar korunmalı fiziksek temaslardan uzak tutulmalı ve kulak estetiği sonrasında ki o kısa süre en iyi şekilde doktorun istediği şekilde değerlendirilmelidir.

Daha kapsamlı bilgi için http://www.kepcekulakestetigi.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 1.231 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , ,