Estetik

Kulak Estetiği Fiyatları

Görsel Anlatımlı Videolar

Kulak estetiği olmak isteyen hasta grubu genelde 18-35 yaş arasında dır. Bunun nedeni bunun bir fiziksel problem oluşu ve erken yaşlarda kişinin psikolojisi etkilemesidir. Ameliyat olan hasta yaşı küçük olduğunda Kulak estetiğinin fiyatı bir kat daha öne kazanıyor. 

Genç hastalarımızın ilk merak ettikleri fiyat ikincisi kulaklarım eski haline döner mi ? sorusu. Bu yüzden bu ameliyatın ortalama olarak ne kadara mal olacağı hakkında ve kulak estetiği fiyatlarının neye göre belirleneceğinin anlatmaya çalışacağım.

Kepçe kulak ameliyatında 2 teknik ve 2 ayrı fiyat vardır. iple askı tekniği ile yapılan kepçe kulak ameliyatları bir diğeri de klasik yöntem ile yapılan kepçe kulak ameliyatıdır. Bu ikisi arasında lokal anestezi veya kişinin isteğine göre genel anestezi uygulanarak yapılırlar. Ama iple kulak estetiği büyük bir oranda lokal olacağı için fiyatlarda iple askı tekniğinin fiyatında klasiğe göre daha düşüklük olabilir.

Fiyatlar ortalama olarak 2,500 – ile 6,000 bin arasında değişiklik gösterebilir. (03.10.2013 itibariyle baz alınmıştır.) Bu fiyatından netleşmesini hastanın kulaklarına yapılacak müdahalenin büyüklüğü ve ameliyatın hangi hastanede yapılacağı belirler. Hastane seçimi hastaya ait olup, hastanın isteğine göre hastane ücreti düşürülebilir. 

Fakat kulak ile doktorun ne kadar uğraşacağı ve ameliyat ne kadar zor olacağı hastanın kulakları ile alakalıdır. Bu yüzden ameliyat olmadan kliniğimize gelerek ücretsiz kulak muayenesi olarak kulak estetiği ücretinin net olarak ne olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunların dışından fiyatı çok önemli olmadığını söylemem lazım. Çünkü estetik ameliyatlarda fiyat değil ameliyatı yapacak olan doktorun ne kadar bu işte pratik sahibi olduğu bilinmelidir. Bu yüzden seçerken ameliyat olmuş kişilerin yorumları ne memnuniyet dereceleri iyi ölçmeli ameliyat olmuş kişiler ile görüşülüp karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi için http://www.kepcekulakestetigi.net Sitemizi ziyaret Edebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 3.703 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , ,

2 comments:

hüseyin13 Haziran 2014 at 19:23Reply

fiyatlariniz nekadar dır hocam

Eser22 Haziran 2016 at 00:27Reply

Ben de kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum. Ama biraz tedirginim .ameliyat sonrası açılma olur mu .bir de fiyat öğrenebilir miyim .bilgilendirirseniz sevinirim