Estetik

Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Kulak Estetiği Yapan Doktor

Kulak Estetiği Yapan Doktor

Kulak estetiği olmak isteyen çok hasta var. Ve bunu fırsat bilen estetik cerrah olmayan doktorlar da malesef var. Şunu net olarak söylemem gerekiyor ki kulak estetiği doktorları estetik cerrahlar dır.

Kulak estetiği cildin estetiği ile alakalıdır. Nasıl bir burun estetiği göğüs estetiği saç ekimi gibi ameliyatları estetik cerrahların yapması gerekiyor ise, kulak estetiği için de durum bu şekildedir.Bunu en iyi yapacak doktorlar plastik ve estetik cerrahlar dır. 

Kulak estetiği ile ilgilenen doktorların da bu işe ki uzmanlıkları ve bu ameliyatı ne kadar sıklıkla yapmış olması bir tercih nedenidir.Estetik cerrahlar kulak estetiği ameliyatında yeni yöntemler geliştirir. Bu doktorun bu ameliyatın üstüne ne kadar düştüğü ile alakalıdır. Mesela ip ile askı tekniği ile kulak estetiği gibi yeni geliştirilmiş yöntemleri her estetik cerrah bilmeyebilir. Bu yüzden estetik doktorunuzla görüşürken, bu ameliyata ne kadar önem verdiğini sorgulayın. 

Kulak estetiği yapmayı seven ve sıklıkla bu ameliyatı gerçekleştirmiş olan doktorlar sizin açınızda büyük önem taşır ve sonucu direkt olarak etkilerler. El pratikliği bilginin üstünde olduğu için her estetik cerrah teorik olarak bu ameliyatı bilir ve az da olsa yapmış olabilir. Ama dediğimiz gibi ameliyat üzerinde gelişmeleri ve yeniliklere açık olan bir kulak estetiği doktoru size umduğunuzdan daha fayda sağlayacaktır.

Konu hakkında daha geniş bilgi için http://www.kepcekulakestetigi.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 818 kez Ziyaret Edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir