Estetik

lipivage tekniği ile silikonsuz estetik

lipivage tekniği ile silikonsuz estetik

lipivage tekniği ile silikonsuz meme estetiği kısaca vücudunda istenmeyen yerlerde bulunan fazla yağların vücuttan alınarak istenilen bölgeye enjekte edilmesi olarak kısaca tanımlayabiliriz.

Lipivage tekniği vücudunda fazla yağların bulunmadığı hastalarda kullanılmaz. Aslında bir anlamda liposuction ameliyatı olmak isteyen hastalarımız için bir taşla iki kuş diyebiliriz.

Az da olsa meme ameliyatlarında kullanılan silikonlar hastalarımızda yan etki yaratabiliyor. .bu yüzde çok küçük olsa da bu yöntemle yani lipivage yöntemiyle bu yan etkide ortadan kaldırılmış oluyor.

Lipivage tekniği sadece estetik müdehaleler için değil kaza veya tranva sonucu yüzde veya vücudun herhangi bir yerinde oluşan çöküklük veya bağ dokularında ki kayıplarda da kullanılabilir.

Lipivage tekniği ile yüz de veya göğüs ameliyatlarında daha kalıcı sonuçlar almak mümkün. Ayrıca bu yöntemin kullanılmasında cihazların ve cerrahın önemi oldukça önemlidir.

Meme Estetiği Hakkında Tüm Bilinmeyenler İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz..

www.memeestetigi.org

Bu Sayfa 956 kez Ziyaret Edilmiştir.

1 comment:

ziynet15 Nisan 2014 at 15:57Reply

merhaba ben bu dolgu sıstemıyle goguslerımı hafıf sarkmadan kurtara bılırmıyım. bırde sarkmalardan olusan catlaklar var onlar bır nebzede olsa faydası olurmu bırde fıyat tahmını olarak ne kadardır. bılgı verırsenız memnun olurum yalovadan yazıyorum. butceme uyarsa yaptırmak ısterım ıyı calısmalar..