Estetik

Orta Yüz Estetiği

//Orta Yüz Estetiği

Orta Yüz Germe Estetiği ;

Orta yüz germe işlemi, yanakların sarkıklığını gidermeye ve yanak derisini germeye yönelik olarak yapılır. Yanaklar; kaslar, yağ tabakası ve deri ile birlikte sarkar. Bu işlem, sadece deriyi gerdirerek yapıldığında, derindeki yağ tabakası ve kasların sarkıklığı sadece kamufle edilir, kısa bir süre içinde de etkinliğini yitirir.

Doğru olan teknik ise yanak kaslarının, üzerindeki yağ tabakası ve kılıfı ile birlikte yukarıya asılmasıdır. Bu şekilde yanak dokularının gençlik yıllarındaki pozisyonu sağlanır, ayrıca üzerini örten deri de gerginleştirilir. Böylece en etkin ve kalıcı sonuç, aynı zamanda da doğal bir görüntü elde edilmiş olur.

Orta Yüz Estetiği Ameliyatının kesisi kulak önü ve kulağın iç kısmından yapılır, bu sayede karşıdan bakıldığında görünür bir iz kalmaz. Yanak germe işleminde endoskopik teknik uygulandığında ise sadece saçlı deri içinde 2 cm uzunluğunda izler kalır.

By | 2015-11-20T10:57:31+03:00 Aralık 19th, 2009|Yüz Estetigi|1 Comment

About the Author:

One Comment

  1. cavidan 04 Mart 2014 at 03:25

    üst göz kapağı yana çevresi ağız çevresi ve gıdık ameliyatların toplam fiyatı ne kadardır yardımcı olursanız çok sevinirim

Leave A Comment

Arama Yap
Yol Tarifi