Estetik

Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi hakkında en çok merak edilen konulardan biri, saç ekimi ücretinin yükseldikçe, saç ekiminin kalitesinin o oranda yükselme durumudur. Saç Ekimi için herkes en iyi en uygun fiyata yaptırmak istese de, saç ekiminde bu orantı her zaman bu yönde olmayabilir.

Saç Ekimi fiyatlarının çok düşük veya çok yüksek olması bazı durumlarda anlam ifade eder. Saç ekiminin ücreti çok ama çok düşük ise, bu bir kampanya v.s gibi bir başlık altında yapılsa da saç ekiminin doğal bir maliyeti mutlaka vardır. Bunun altında yapılan saç ekimlerinin bir şekilde sıkıntılı olabileceğini düşünüyoruz.

Saç ekimi fiyatının çok yüksek olması da anormal bir durumdur. Sonuçta saç ekiminin bir maliyeti ve yer ne kadar kaliteli v.s buna benzer artıları da olsa bir üst tavan sınırı olmalıdır. Yapılan işlem tamamen aynıdır. Saç kökleri toplanır ve bir düzen içerisinde eksik olan bölgeye transfer edilir.

Saç Ekimi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak 2 seçenek var. Bunlardan biri 0212 3 241 numaralı telefon hattımızdan ücretsiz saç ekimi muayenesi olup tüm detayları ile saç ekimi operasyonu hakkında bilgi alınabilir ve tam bir fiyat bilgisi edinilebilir.

Bir diğer yol ise, İnternet üzerinde fotoğraf göndererek kel olan saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz alanın net bir şekilde belli olacak şekilde On-line olarak fotoğraflarınızı bize göndermenizdir. Bu şekilde ortalama bir saç ekimi fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bu Sayfa 474 kez Ziyaret Edilmiştir.

Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir