Estetik

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi hakkında en çok merak edilen konulardan biri, saç ekimi ücretinin yükseldikçe, saç ekiminin kalitesinin o oranda yükselme durumudur. Saç Ekimi için herkes en iyi en uygun fiyata yaptırmak istese de, saç ekiminde bu orantı her zaman bu yönde olmayabilir.

Saç Ekimi fiyatlarının çok düşük veya çok yüksek olması bazı durumlarda anlam ifade eder. Saç ekiminin ücreti çok ama çok düşük ise, bu bir kampanya v.s gibi bir başlık altında yapılsa da saç ekiminin doğal bir maliyeti mutlaka vardır. Bunun altında yapılan saç ekimlerinin bir şekilde sıkıntılı olabileceğini düşünüyoruz.

Saç ekimi fiyatının çok yüksek olması da anormal bir durumdur. Sonuçta saç ekiminin bir maliyeti ve yer ne kadar kaliteli v.s buna benzer artıları da olsa bir üst tavan sınırı olmalıdır. Yapılan işlem tamamen aynıdır. Saç kökleri toplanır ve bir düzen içerisinde eksik olan bölgeye transfer edilir.

Saç Ekimi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak 2 seçenek var. Bunlardan biri 0212 3 241 numaralı telefon hattımızdan ücretsiz saç ekimi muayenesi olup tüm detayları ile saç ekimi operasyonu hakkında bilgi alınabilir ve tam bir fiyat bilgisi edinilebilir.

Bir diğer yol ise, İnternet üzerinde fotoğraf göndererek kel olan saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz alanın net bir şekilde belli olacak şekilde On-line olarak fotoğraflarınızı bize göndermenizdir. Bu şekilde ortalama bir saç ekimi fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bu Sayfa 615 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , ,

3 comments:

veysel10 Aralık 2012 at 23:54Reply

saç ekimi hakkında fiyat bilgisi almam mümkün mü

Ahmet Çetin13 Haziran 2017 at 20:18Reply

Fiyatları öğrenmek istiyorum

admin14 Haziran 2017 at 11:04Reply

Fiyatlar değişkendir ahmet bey.. İsterseniz ekim yapılacak bölgenin resimlerini bize atın değerlendirelim..
WhatsApp hattımız : 0543 241 3 241