Estetik

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi için öncesi ve sonrası fotoğrafları hastaların en çok merak ettikleri ve merkezin veya estetik cerrahın kalitesini ve işçiliğinin hastalara göre belirlendiği bir kriterdir.

Genelde hastalar saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarına göre kendilerinde bu iş sonrasında başına gelecekleri bu fotoğraflarla belirlendiğini düşünürler. Unutulan nokta ise, saç ekimi kişiden kişiye farklılık gösteren ince bir meseledir. Herkes için saç ekimi aynı sonuçları vermeyeceği gibi, herkes için aynı sonuçların alınması bazen mümkün olmayabilir. Saç ekimi sonrasında hastanın kafasındaki değişiklikler ancak; saç muayenesi ve analizinden sonra kesinleşebilir. Hastada herhangi bir rahatsızlık veya hastalık yoksa, estetik cerrah ameliyat sonrasında çıkacak saç telini hesaplayarak bilgisayar ortamında aşa yukarı bir sonuç bilgisi verebilir.

Genede saç ekimi konusunda öncesi ve sonrası resimlerinin oldukça etkisi vardır. En azından yapılan işlerin hasta tarafından görünmesi kliniğe veya estetik cerraha olan güveni arttırır. Saç ekiminde öncesi ve sonrası referanslarını görmenin en sağlıklı yolu da aslında kliniğe giderek saç ekimi muayenesi olmasıdır. Böylece en net bilgi ve örnekler bu şekilde görülebilir.

Bu Sayfa 306 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , ,