Kulak Estetiği Başarı Oranı

Kepçe kulak estetiği

Kulak estetiğinde herkesin merak ettiği bir soru da bu ameliyatın ne kadar başarılı geçtiği ve sonrasında kulakta açılma olma ihtimalidir. Bu soruya en kısa cevabı yüzde olarak vermek istiyorum.

Ana sayfa » Blog » Kepçe Kulak Estetiği » Kulak Estetiği Başarı Oranı

Kulak estetiğinde eski haline dönme ihtimali yüzde 1-2 dir. Yani ameliyatın başarı oranı yüzde 98 civarında dır. bu yüzde 2 lik payın genelde büyük çoğunluğunu da kulaklarında ciddi genetik problemleri olan hastalar oluşturur. Kulak estetiğinde işlem olarak hata yapma riski yok denecek kadar azdır. Yapılan işlem basit ve sıra dışı bir durum genelde beklenmez.

Kulak Estetiği Başarı Oranı

Kulak estetiğinde ki bu yüksek başarı oranı anne ve baları da harekete geçiriyor. Bu yüzden çocukların da böyle bir kepçe kulak durumu söz konusu olan anne ve babalar, çocuklarını küçük yaşlarda ameliyat ettirerek arkadaşları arasında alay konusu lakap takılma gibi psikolojilerine etki edecek durumlardan uzak tutabiliyorlar.

Öncesi Sonrası

Kulak estetiğinde başarılı bir ameliyat sonrası süreçte yaşanmalıdır. kulak estetiği sonrasında doktorun tavsiye ve verdiği ilaçlar aynen kullanılmalı ve ameliyat sonrasında da başarılı geçmesi kulaklara etki eder. Kulaklar korunmalı fiziksek temaslardan uzak tutulmalı ve kulak estetiği sonrasında ki o kısa süre en iyi şekilde doktorun istediği şekilde değerlendirilmelidir.