Kulak Estetiği Fiyatları

Kepçe kulak estetiği

Ana sayfa » Blog » Kepçe Kulak Estetiği » Kulak Estetiği Fiyatları

Kulak estetiği olmak isteyen hasta grubu genelde 18-35 yaş arasında dır. Bunun nedeni bunun bir fiziksel problem oluşu ve erken yaşlarda kişinin psikolojisi etkilemesidir. Ameliyat olan hasta yaşı küçük olduğunda Kulak estetiğinin fiyatı bir kat daha öne kazanıyor. 

Genç hastalarımızın ilk merak ettikleri fiyat ikincisi kulaklarım eski haline döner mi ? sorusu. Bu yüzden bu ameliyatın ortalama olarak ne kadara mal olacağı hakkında ve kulak estetiği fiyatlarının neye göre belirleneceğinin anlatmaya çalışacağım.

Kepçe kulak ameliyatında 2 teknik ve 2 ayrı fiyat vardır. iple askı tekniği ile yapılan kepçe kulak ameliyatları bir diğeri de klasik yöntem ile yapılan kepçe kulak ameliyatıdır. Bu ikisi arasında lokal anestezi veya kişinin isteğine göre genel anestezi uygulanarak yapılırlar. Ama iple kulak estetiği büyük bir oranda lokal olacağı için fiyatlarda iple askı tekniğinin fiyatında klasiğe göre daha düşüklük olabilir.

 

Bu fiyatından netleşmesini hastanın kulaklarına yapılacak müdahalenin büyüklüğü ve ameliyatın hangi hastanede yapılacağı belirler. Hastane seçimi hastaya ait olup, hastanın isteğine göre hastane ücreti düşürülebilir. 

Öncesi Sonrası

Fakat kulak ile doktorun ne kadar uğraşacağı ve ameliyat ne kadar zor olacağı hastanın kulakları ile alakalıdır. Bu yüzden ameliyat olmadan kliniğimize gelerek ücretsiz kulak muayenesi olarak kulak estetiği ücretinin net olarak ne olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunların dışından fiyatı çok önemli olmadığını söylemem lazım. Çünkü estetik ameliyatlarda fiyat değil ameliyatı yapacak olan doktorun ne kadar bu işte pratik sahibi olduğu bilinmelidir. Bu yüzden seçerken ameliyat olmuş kişilerin yorumları ne memnuniyet dereceleri iyi ölçmeli ameliyat olmuş kişiler ile görüşülüp karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.